Borc Tahsili Avukati

Borç Tahsili Avukatı

Şirket ya da şahıs olarak bir iş yaptığımızda veyahut ta arkadaşınıza, tanıdıklarınıza borç para verdiğinizde, beklentiniz verilen söz dahilinde paranızın size geri iade edilmesidir. Ancak bu durum bazı durumlarda gerçekleşmez ve karşı tarafa güvenerek yaptığımız harcama ya da farklı işlere yatırdığımız paralar sebebiyle zor duruma düşebiliriz. Kıbrıs yasalarınca var olan kanunlarda borçlar çeşitli sınıflara ayrılmıştır. Bu ayrım içinde de borçların muhakkak ödenmesi gereken bir aralık bulunur. Şayet bu süreç geride kalmışsa borcunuzu geri almanız da mümkün olmayabilir. Borç Tahsili Avukatı Pembe Uçurum konu hakkındaki tecrübe ve bilgisi ile Girne ve Kıbrıs’taki müvekkillerine bu süreç ve zaman aralıklarını en iyi şekilde bildirerek süreci en iyi şekilde yönetmenize yardımcı olacaktır.

Ayrıca konunun önemine istinaden borç tahsil konularındaki her türlü prosedürü daha iyi anlamak ve karşı tarafa bunu yasal olarak bildirebilmek adına bizlerle kuracağınız irtibat ile yasal işlemleri en kısa sürede başlatabiliriz. Bu sayede de borç tahsilinizi mümkün olan en kısa sürede yapma şansına da nail olursunuz.

Çek

Çek konularında yasalarca belirlenen birçok prosedür bulunmaktadır. Çek tahsilatlarınızı çok daha kolay ve sizleri mağdur etmeyecek şekilde yapmak ve prosedürlerle alakalı daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçerek gerekli hizmeti alabilirsiniz.

Fatura

Fatura konusunda yasalar çerçevesinde hareket etmek ve konuya vakıf olmak fazlasıyla önem taşır. Bu konuda ki en önemli yasa ise şayet faturanızı 2 yıl boyunca karşı taraftan talep etmediyseniz, bu hakkınızı sonraki süreçte kaybedeceğinizi de bilmelisiniz. Borç Tahsilatı Avukatı Pembe Uçurum fatura konusunda Girne ve Kıbrıs içinde kendisine bu konuyla alakalı gelen tüm müvekkillerine gerekli hassasiyet ve özeni göstererek fatura taleplerini en kısa sürede iletmelerini sağlar. Böylelikle oluşabilecek her türlü mağduriyetinde önüne geçilmiş olur. Borç Tahsili ile alakalı tüm konularda gerekli bilgi ve hizmeti alabilmek adına bizimle irtibat kurarak  sizlerde yararlanabilirsiniz.

 

About The Author

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir