faaliyet Alanlarımız

Kıbrıs , Girne Avukatlık Bürosu

Pembe Uçurum

Büromuz, müşterilerine en iyi hukuki hizmetleri sunmak adına her zaman en güncel hukuk uygulamalarını ve teknolojik imkanları kullanmaktadır. Büromuzda, müşterilerimizin sorunlarını anlamaya, onların haklarını koruma ve müşterilerimize en iyi hukuki çözümleri sunmaya çalışırız.                                                       Aynı zamanda, müşterilerimize her zaman güncel ve açık bir şekilde bilgi verir ve müşterilerimizin sorularına anında cevap veririz. Pembe Uçurum Hukuk Bürosu olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak adına her zaman dürüst ve saygılı davranırız.

Aile Davaları

Kıbrıs'taki aile davaları, evlilik, boşanma, çocuk bakımı, miras gibi konuları kapsayan hukuki meselelerdir. Avukatlarımız bu konulara uzmanlaşmış ve deneyimli kişilerdir.

Boşanma Davası Avukatı

Kıbrıs boşanma davalarında uzman ve deneyimli avukatlar sunan Pembe Uçurum Hukuk Bürosu, boşanma sürecinin yasal ve etik boyutlarını dikkate alarak adaletli ve hızlı çözümler sunar.

Ceza Avukatı

Kıbrıs Ceza Davası Avukatı, Kıbrıs'taki ceza davalarında müvekkillerine hukuki destek sağlar. Davalarda adaleti ve haklarını savunur ve cezai işlemler ve ceza yargılamaları bulunur.

Gayrimenkul Hukuku

Gayrimenkul Hukuku, gayrimenkul (tüzel veya özelleştirilmiş mülkler) ile ilgili yasaları, hakları ve yükümlülükleri ile ilgili çözümler sunar.

İcra Hukuku

İcra Hukuku, tahsil etme, haciz, mülkiyet tasarruflu satış gibi yollarla borçların tahsil edilmesi işlemlerini hakkında çözümler sunar

İş Hukuku

İş Hukuku, işveren ve işçi arasındaki hukuki ilişkileri, iş sözleşmelerini, çalışma koşullarını, iş güvenliğini, ücret ve hakları ile ilgili çözümler sunar